Theatre

16. 9. 2016 Her Stepmother (Jenufa) – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Gabriela Preissová: Her stepmother (Jenufa)

role: Stepmother (Kostelnička Buryjovka)

View photo

30. 11. 2014 The Glembay Family – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Miroslav Krleža: The Glembay Family

role: Baroness Glembay-Castelli

View photo

22. 2. 2013 Rebeka – Divadlo na Vinohradech Praha

Henrik Ibsen: Rebeka

role: Rebeka

View photo

30. 5. 2011 Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!! – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Edmond Rostand, Pavel Kohout, Xindl X: Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!!

role: Roxana

View photo

8. 1. 2010 Mary Stuart – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Friedrich Schiller: Mary Stuart

role: Mary Stuart, Mary I of Scotland

View photo

12. 10. 2008 Park Your Car in Harvard Yard – Švandovo Theatre, Prague

Israel Horovitz: Park Your Car in Harvard Yard

role: Kathleen

5. 2. 2008 The Cherry Orchard – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Anton Pavlovich Chekhov: The Cherry Orchard

role: Liubov Ranevskaya

17. 3. 2006 Park Your Car in Harvard Yard – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Israel Horovitz: Park Your Car in Harvard Yard

role: Kathleen

14. 9. 1995 Queen Christina – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

August Strindberg: Queen Christina

role: Queen Christina

11. 2. 1994 In Praise of Licentiousness – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

František Pavlíček: In Praise of Licentiousness (Chvála prostopášnosti)

role: Smolička

18. 12. 1992 Far and Wide – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Arthur Schnitzler: Far and Wide (Das weite Land)

role: Adela

24. 9. 1992 Gazdin´s Robe (Gazdina roba) – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Gabriela Preissová: Gazdin´s Robe (Gazdina roba)

role: Eva

7. 6. 1991 Macbett – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Eugene Ionesco: Macbett

triple role: Lady Macbett, Lady Duncan, a Witch

22. 6. 1989 The Voices of Birds – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Josef Topol: The Voices of Birds (Hlasy ptáků)

role: Yveta

3. 5. 1989 The Master and Magareta – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Michail Bulgakov - Jan Vedral: The Master and Magareta

role: Hela

2. 11. 1988 Such a Woman at your Throat – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Georges Feydeau: Such a Woman at your Throat (Taková ženská na krku)

role: Lucette

24. 11. 1987 Duck Hunting – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Alexandr Vampilov: Duck Hunting

role: Vera

30. 6. 1987 One Spring in Paris – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Jan F. Fischer - Oldřich Daněk: One Spring in Paris (Jedno jaro v Paříži)

role: Jeanett

17. 3. 1987 The Rat Catcher – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Viktor Dyk: The Rat Catcher (Krysař)

role: Lora

24. 11. 1986 A Day Longer than a Century – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Chingiz Ajtmatov - Vjačeslav Spesivcev: A Day Longer than a Century (Den delší než století)

role: Ajzada

10. 6. 1985 Spartacus – Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Pavel Hanuš: Spartacus

role: Varinia

19. 3. 1985 Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Jan Jílek: Dogs (Rafani)

role: Marta

23. 3. 1984 Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Fyodor Michailovich Dostoyevsky: Crime and Punishment

role: Nastasia Filipovna

23. 2. 1983 Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Božena Fixová: A Landscape of Wonderful Paths (Krajnice báječných cest)

role: Darina

16. 6. 1982 Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Jan Drda: Dalskabáty, a Sinful Vilage (Dalskabáty, hříšná ves)

role: Dorotka

1. 3. 1982 Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Jan Jílek: Diamond Boys (Diamantoví kluci)

role: Marta

29. 4. 1981 Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

František Ferdinand Šamberk: The Eleventh Commandment (Jedenácté přikázání)

role: Františka

20. 3. 1981 Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Alexandr Mitta - Valerij Frid - Julij Dunskij: Shine, Shine, My Star (Sviť, sviť, má hvězdo)

role: Margareta

20. 12. 1980 Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Alexandr Vasiljevich Suchovo-Kobylin: Krechinsky´s Wedding (Svatba Krečinského)

role: Lidočka

11. 6. 1980 Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

James Aldridge: The Last Flicker (Poslední záblesk)

role: Colette

8. 2. 1980 Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Lillian Hellmanová: Leaves

role: Alexandra

26. 10. 1979 Divadlo na Vinohradech (Vinohrady Theatre), Prague

Alexandr Gelman: We the Undersigned (My, níže podepsaní)

role: Alla Šindinová

20. 3. 1979 the J. Wolker Theatre, Prague

Josef and Karel Čapek: The Insect Play (Ze života hmyzu)

triple role: the Butterfly Iris, the Scarab, Zaječice

31. 10. 1978 the J. Wolker Theatre, Prague

William Shakespeare: the Taming of the Shrew

role: Katherine

5. 6. 1978 the J. Wolker Theatre, Prague

K. M. Walló: the Ugly Princess (Ošklivá princezna)

role: Elena, the ugly princess

13. 2. 1978 the J. Wolker Theatre, Prague

Jan Jílek: The Sun, the Moon and the Wind (O Slunečníku, Měsíčníku a Větrníku)

role: the Brunette

17. 1. 1978 the J. Wolker Theatre, Prague

Božena Fixová: How the devil strove for a princess (Kterak se o princeznu čert pokoušel)

role: Princess Cecelia

8. 11. 1977 the J. Wolker Theatre, Prague

E. Miťko - J. Michajlov - V. Daškevič (based on Arkadij Gajdar): Bumbaraš or Paličák

role: Varvara

25. 11. 1975 the J. Wolker Theatre, Prague

Alex Koenigsmark: The Mysterious Doctor Ox

role: Suzela

28. 10. 1975 the J. Wolker Theatre, Prague

Jan Jílek: Tall, Wide and Sharp-Eyed (Dlouhý, Široký a Bystrozraký)

role: The Cursed Princess

21. 2. 1975 the Janáček Academy of the Arts Brno

Leon Kruczkowski: The First Day of Freedom

role: Inge

21. 11. 1974 the Janáček Academy of the Arts Brno

Isidor Štok: Anchor Square (Kotevní náměstí)

role: Anna Petrovna

8. 11. 1974 the Na provázku Theatre in Brno

Vladimír Páral: the Professional Woman

role: Sonya Čechová

11. 10. 1974 the Janáček Academy of the Arts Brno

Alexander Sergeyevich Pushkin: Eugene Onegin

role: Tatiana

17. 1. 1974 the Janáček Academy of the Arts Brno

Julius Zeyer: Raduz and Mahulena

role: the Woman

18. 7. 1971 the Janáček Academy of the Arts Brno

Milan Calábek: Doctor Causy

role: the Girl

18. 7. 1970 the State Conservatory

Jean Anouilh - the Lark

role: Jana

18. 7. 1968 the Janáček Academy of the Arts Brno

Jan Karafiát: Fireflies

role: Verunka

2016 Gabriela Preissová: Her stepmother (Jenufa) 2014 Miroslav Krleža: The Glembay Family 2013 Henrik Ibsen: Rebeka 2011 Edmond Rostand, Pavel Kohout, Xindl X: Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!! 2010 Friedrich Schiller: Mary Stuart 2008 Israel Horovitz: Park Your Car in Harvard Yard 2008 Anton Pavlovich Chekhov: The Cherry Orchard 2006 Israel Horovitz: Park Your Car in Harvard Yard 1995 August Strindberg: Queen Christina 1994 František Pavlíček: In Praise of Licentiousness (Chvála prostopášnosti) 1992 Arthur Schnitzler: Far and Wide (Das weite Land) 1992 Gabriela Preissová: Gazdin´s Robe (Gazdina roba) 1991 Eugene Ionesco: Macbett 1989 Josef Topol: The Voices of Birds (Hlasy ptáků) 1989 Michail Bulgakov - Jan Vedral: The Master and Magareta 1988 Georges Feydeau: Such a Woman at your Throat (Taková ženská na krku) 1987 Alexandr Vampilov: Duck Hunting 1987 Jan F. Fischer - Oldřich Daněk: One Spring in Paris (Jedno jaro v Paříži) 1987 Viktor Dyk: The Rat Catcher (Krysař) 1986 Chingiz Ajtmatov - Vjačeslav Spesivcev: A Day Longer than a Century (Den delší než století) 1985 Pavel Hanuš: Spartacus 1985 Jan Jílek: Dogs (Rafani) 1984 Fyodor Michailovich Dostoyevsky: Crime and Punishment 1983 Božena Fixová: A Landscape of Wonderful Paths (Krajnice báječných cest) 1982 Jan Drda: Dalskabáty, a Sinful Vilage (Dalskabáty, hříšná ves) 1982 Jan Jílek: Diamond Boys (Diamantoví kluci) 1981 František Ferdinand Šamberk: The Eleventh Commandment (Jedenácté přikázání) 1981 Alexandr Mitta - Valerij Frid - Julij Dunskij: Shine, Shine, My Star (Sviť, sviť, má hvězdo) 1980 Alexandr Vasiljevich Suchovo-Kobylin: Krechinsky´s Wedding (Svatba Krečinského) 1980 James Aldridge: The Last Flicker (Poslední záblesk) 1980 Lillian Hellmanová: Leaves 1979 Alexandr Gelman: We the Undersigned (My, níže podepsaní) 1979 Josef and Karel Čapek: The Insect Play (Ze života hmyzu) 1978 William Shakespeare: the Taming of the Shrew 1978 K. M. Walló: the Ugly Princess (Ošklivá princezna) 1978 Jan Jílek: The Sun, the Moon and the Wind (O Slunečníku, Měsíčníku a Větrníku) 1978 Božena Fixová: How the devil strove for a princess (Kterak se o princeznu čert pokoušel) 1977 E. Miťko - J. Michajlov - V. Daškevič (based on Arkadij Gajdar): Bumbaraš or Paličák 1975 Alex Koenigsmark: The Mysterious Doctor Ox 1975 Jan Jílek: Tall, Wide and Sharp-Eyed (Dlouhý, Široký a Bystrozraký) 1975 Leon Kruczkowski: The First Day of Freedom 1974 Isidor Štok: Anchor Square (Kotevní náměstí) 1974 Vladimír Páral: the Professional Woman 1974 Alexander Sergeyevich Pushkin: Eugene Onegin 1974 Julius Zeyer: Raduz and Mahulena 1971 Milan Calábek: Doctor Causy 1970 Jean Anouilh - the Lark 1968 Jan Karafiát: Fireflies