Divadlo

16. 9. 2016 Její pastorkyňa – Divadlo na Vinohradech Praha

Gabriela Preissová: Její pastorkyňa

role: Kostelnička

Zobrazit pozadí

13. 11. 2014 Rod Glembayů – Divadlo na Vinohradech Praha

Miroslav Krleža: Rod Glembayů

role: baronka Glembayová-Castelli

Zobrazit pozadí

22. 2. 2013 Rebeka – Divadlo na Vinohradech Praha

Henrik Ibsen: Rebeka

role: Rebeka

Zobrazit pozadí

30. 5. 2011 Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!! – Divadlo na Vinohradech Praha

Edmond Rostand, Pavel Kohout, Xindl X: Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!! Postmuzikál

role: Roxana

Zobrazit pozadí

8. 1. 2010 Marie Stuartovna – Divadlo Na Vinohradech

Friedrich Schiller: Marie Stuartovna

role: Marie Stuartovna, královna skotská

Zobrazit pozadí

12. 10. 2008 Chvíle pravdy – Švandovo divadlo

Israel Horovitz: Chvíle pravdy

role: Kathleen

Zobrazit pozadí

5. 2. 2008 Višňový sad – Divadlo na Vinohradech Praha

Anton Pavlovič Čechov: Višňový sad

role: Ljubov Raněvská

Zobrazit pozadí

17. 3. 2006 Chvíle pravdy – Divadlo na Vinohradech Praha

Israel Horovitz: Chvíle pravdy

role: Kathleen

14. 9. 1995 Královna Kristina – Divadlo na Vinohradech Praha

August Strindberg: Královna Kristina

role: Královna Kristina

Zobrazit pozadí

11. 2. 1994 Chvála prostopášnosti – Divadlo na Vinohradech Praha

František Pavlíček: Chvála prostopášnosti

role: Smolička

18. 12. 1992 Duše krajina širá – Divadlo na Vinohradech Praha

Arthur Schnitzler: Duše krajina širá

role: Adéla

24. 9. 1992 Gazdina roba – Divadlo na Vinohradech Praha

Gabriela Preissová: Gazdina roba

role: Eva

7. 6. 1991 Macbett – Divadlo na Vinohradech Praha

Eugene Ionesco: Macbett

trojrole: Lady Macbett, Lady Duncanová, Čarodějnice

22. 6. 1989 Hlasy ptáků – Divadlo na Vinohradech Praha

Josef Topol: Hlasy ptáků

role: Yveta

3. 5. 1989 Mistr a Markétka – Divadlo na Vinohradech Praha

Michail Bulgakov - Jan Vedral: Mistr a Markétka

role: Hela

2. 11. 1988 Taková ženská na krku – Divadlo na Vinohradech Praha

Georges Feydeau: Taková ženská na krku

role: Lucette

24. 11. 1987 Lov divokých kachen – Divadlo na Vinohradech Praha

Alexandr Vampilov: Lov divokých kachen

role: Věra

30. 6. 1987 Jedno jaro v Paříži – Divadlo na Vinohradech Praha

Jan F. Fischer - Oldřich Daněk: Jedno jaro v Paříži

role: Jeanett

17. 3. 1987 Krysař – Divadlo na Vinohradech Praha

Viktor Dyk: Krysař

role: Lora

24. 11. 1986 Den delší než století – Divadlo na Vinohradech Praha

Čingiz Ajtmatov - Vjačeslav Spesivcev: Den delší než století

role: Ajzada

10. 6. 1985 Spartakus – Divadlo na Vinohradech Praha

Pavel Hanuš: Spartakus

role: Varinia

19. 3. 1985 Rafani – Divadlo na Vinohradech Praha

Jan Jílek: Rafani

role: Marta

23. 3. 1984 Zločin a trest – Divadlo na Vinohradech Praha

Fjodor Michajlovič Dostojevskij: Zločin a trest

role: Nastasja Filipovna

23. 2. 1983 Krajnice báječných cest – Divadlo na Vinohradech Praha

Božena Fixová: Krajnice báječných cest

role: Darina

16. 6. 1982 Dalskabáty, hříšná ves – Divadlo na Vinohradech Praha

Jan Drda: Dalskabáty, hříšná ves

role: Dorotka

1. 3. 1982 Diamantoví kluci – Divadlo na Vinohradech Praha

Jan Jílek: Diamantoví kluci

role: Marta

29. 4. 1981 Jedenácté přikázání – Divadlo na Vinohradech Praha

František Ferdinand Šamberk: Jedenácté přikázání

role: Františka

20. 3. 1981 Sviť, sviť, má hvězdo – Divadlo na Vinohradech Praha

Alexandr Mitta - Valerij Frid - Julij Dunskij: Sviť, sviť, má hvězdo

role: Margareta

20. 12. 1980 Svatba Krečinského – Divadlo na Vinohradech Praha

Alexandr Vasiljevič Suchovo-Kobylin: Svatba Krečinského

role: Lidočka

Zobrazit pozadí

11. 6. 1980 Poslední záblesk – Divadlo na Vinohradech Praha

James Aldridge: Poslední záblesk

role: Colette

8. 2. 1980 Lištičky – Divadlo na Vinohradech Praha

Lillian Hellmanová: Lištičky

role: Alexandra

Zobrazit pozadí

26. 10. 1979 My, níže podepsaní – Divadlo na Vinohradech Praha

Alexandr Gelman: My, níže podepsaní

role: Alla Šindinová

20. 3. 1979 Ze života hmyzu – Divadlo J. Wolkera Praha

Josef a Karel Čapkové: Ze života hmyzu

trojrole: Motýlice Iris, Chrobačka, Zaječice

31. 10. 1978 Zkrocení zlé ženy – Divadlo J. Wolkera Praha

William Shakespeare: Zkrocení zlé ženy

role: Kateřina

5. 6. 1978 Ošklivá princezna – Divadlo J. Wolkera Praha

K. M. Walló: Ošklivá princezna

role: Elena, ošklivá princezna

13. 2. 1978 O Slunečníku, Měsíčníku a Větrníku – Divadlo J. Wolkera Praha

Jan Jílek: O Slunečníku, Měsíčníku a Větrníku

role: Černovláska

17. 1. 1978 Kterak se o princeznu čert pokoušel – Divadlo J. Wolkera Praha

Božena Fixová: Kterak se o princeznu čert pokoušel

role: Princezna Cecilka

8. 11. 1977 Bumbaraš aneb Paličák – Divadlo J. Wolkera Praha

E. Miťko - J. Michajlov - V. Daškevič (podle Arkadije Gajdara): Bumbaraš aneb Paličák

role: Varvara

25. 11. 1975 Tajemný doktor Ox – Divadlo J. Wolkera Praha

Alex Koenigsmark: Tajemný doktor Ox

role: Suzela

28. 10. 1975 Dlouhý, Široký a Bystrozraký – Divadlo J. Wolkera Praha

Jan Jílek: Dlouhý, Široký a Bystrozraký

role: Zakletá princezna

21. 2. 1975 První den svobody – JAMU Brno

Leon Kruczkowski: První den svobody

role: Inge

21. 11. 1974 Kotevní náměstí – JAMU Brno

Isidor Štok: Kotevní náměstí

role: Anna Petrovna

8. 11. 1974 Profesionální žena – Divadlo Na provázku Brno

Vladimír Páral: Profesionální žena

role: Soňa Čechová

Zobrazit pozadí

11. 10. 1974 Evžen Oněgin – JAMU Brno

Alexander Sergejevič Puškin: Evžen Oněgin

role: Taťána

Zobrazit pozadí

17. 1. 1974 Radúz a Mahulena – JAMU Brno

Julius Zeyer: Radúz a Mahulena

role: Ženy

18. 7. 1971 Doktor Causy – JAMU Brno

Milan Calábek: Doktor Causy

role: Děvče

18. 7. 1970 Skřivánek – Státní konzervatoř

Jean Anouilh: Skřivánek

role: Jana

18. 7. 1968 Broučci – JAMU Brno

Jan Karafiát: Broučci

role: Verunka

Zobrazit pozadí

2016 Gabriela Preissová: Její pastorkyňa 2014 Miroslav Krleža: Rod Glembayů 2013 Henrik Ibsen: Rebeka 2011 Edmond Rostand, Pavel Kohout, Xindl X: Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!! Postmuzikál 2010 Friedrich Schiller: Marie Stuartovna 2008 Israel Horovitz: Chvíle pravdy 2008 Anton Pavlovič Čechov: Višňový sad 2006 Israel Horovitz: Chvíle pravdy 1995 August Strindberg: Královna Kristina 1994 František Pavlíček: Chvála prostopášnosti 1992 Arthur Schnitzler: Duše krajina širá 1992 Gabriela Preissová: Gazdina roba 1991 Eugene Ionesco: Macbett 1989 Josef Topol: Hlasy ptáků 1989 Michail Bulgakov - Jan Vedral: Mistr a Markétka 1988 Georges Feydeau: Taková ženská na krku 1987 Alexandr Vampilov: Lov divokých kachen 1987 Jan F. Fischer - Oldřich Daněk: Jedno jaro v Paříži 1987 Viktor Dyk: Krysař 1986 Čingiz Ajtmatov - Vjačeslav Spesivcev: Den delší než století 1985 Pavel Hanuš: Spartakus 1985 Jan Jílek: Rafani 1984 Fjodor Michajlovič Dostojevskij: Zločin a trest 1983 Božena Fixová: Krajnice báječných cest 1982 Jan Drda: Dalskabáty, hříšná ves 1982 Jan Jílek: Diamantoví kluci 1981 František Ferdinand Šamberk: Jedenácté přikázání 1981 Alexandr Mitta - Valerij Frid - Julij Dunskij: Sviť, sviť, má hvězdo 1980 Alexandr Vasiljevič Suchovo-Kobylin: Svatba Krečinského 1980 James Aldridge: Poslední záblesk 1980 Lillian Hellmanová: Lištičky 1979 Alexandr Gelman: My, níže podepsaní 1979 Josef a Karel Čapkové: Ze života hmyzu 1978 William Shakespeare: Zkrocení zlé ženy 1978 K. M. Walló: Ošklivá princezna 1978 Jan Jílek: O Slunečníku, Měsíčníku a Větrníku 1978 Božena Fixová: Kterak se o princeznu čert pokoušel 1977 E. Miťko - J. Michajlov - V. Daškevič (podle Arkadije Gajdara): Bumbaraš aneb Paličák 1975 Alex Koenigsmark: Tajemný doktor Ox 1975 Jan Jílek: Dlouhý, Široký a Bystrozraký 1975 Leon Kruczkowski: První den svobody 1974 Isidor Štok: Kotevní náměstí 1974 Vladimír Páral: Profesionální žena 1974 Alexander Sergejevič Puškin: Evžen Oněgin 1974 Julius Zeyer: Radúz a Mahulena 1971 Milan Calábek: Doktor Causy 1970 Jean Anouilh: Skřivánek 1968 Jan Karafiát: Broučci